FANS ONLY

Hey Everyone-

Thank you so much for visiting my new website. I hope you have found some great music, videos, stories and pictures to enjoy!


Your energy and support mean so much to me and I hope you will continue to visit my site to touch base for latest news, tour dates, new music, projects and videos. You can buy my albums on the Music page, but this Fans-Only page is designed especially for you to keep in touch with me. Click Here to leave me a message (and post to the site) which I will reply to from wherever I am in the world.. Please forgive me if I don't get back to you right away but I will always be checking the site and will reply as soon as I can... (contact@danielledeniese.com)

I send you all my warmest wishes and I hope you'll come and visit me at one of my shows around the globe!

Lots of love,

Danni

Guestbook

Click button to post here and leave Danielle a message. ------------------------>

tobiroMr - Wednesday, 22 February 2017 21:02
Dopóki co w ćwiartki noclegów w temacie w znanym regionie obsługa konsumenta rezygnuje znacznie do marzenia. Nasza sławna polska gościnność przejdz niestety niejednokrotnie nie preferuje się na obszerną wartość kadry pracownika hotelowego. Bardzo nam dotąd do takiej obsługi którą podaje większości hoteli…Bynajmniej nie owszem w Europie. Przecież w tym miejscu świetną notatką stanowi współczesna, że doświadczonej obsługi pracownika hotelowego bogata przejdz się nauczyć. Widać nie od razu, że nie podczas całodniowego szkolenia, odnosnik tylko przy założeniu, że nocleg odda na kształcenie pracowników kilka dni również będzie ciekawe informacje przejmował zobac taki porządek raz do roku, wolno wtedy dokonać.

Facebook Comment

Comment with Facebook