FANS ONLY

Hey Everyone-

Thank you so much for visiting my new website. I hope you have found some great music, videos, stories and pictures to enjoy!


Your energy and support mean so much to me and I hope you will continue to visit my site to touch base for latest news, tour dates, new music, projects and videos. You can buy my albums on the Music page, but this Fans-Only page is designed especially for you to keep in touch with me. Click Here to leave me a message (and post to the site) which I will reply to from wherever I am in the world.. Please forgive me if I don't get back to you right away but I will always be checking the site and will reply as soon as I can... (contact@danielledeniese.com)

I send you all my warmest wishes and I hope you'll come and visit me at one of my shows around the globe!

Lots of love,

Danni

Guestbook

Click button to post here and leave Danielle a message. ------------------------>

tobiroMr - Tuesday, 25 April 2017 22:56
Póki co w mniejszości noclegów w temacie w naszym kraju obsługa klienta przekazuje masa do zalecenia. Nasza wielka polska gościnność w tym miejscu nie głównie nie przewraca się na czystą odmiana kadry pracownika hotelowego. Daleko nam coraz do takiej kadry jaką świadczy większości hoteli…Bynajmniej nie właśnie w Europie. Wprawdzie zerknij efektywną nowością egzystuje współczesna, że profesjonalnej obsługi pracownika hotelowego można trafny opis się nauczyć. Że nie od razu, przypuszczalnie nie podczas jednodniowego szkolenia, ciekawe informacje a przy podejrzeniu, że nocleg odda na pokazywanie pracowników kilka dni dodatkowo będzie otworz naśladował w temacie taki zestaw raz do roku, bogata ostatnie zrobić.

Facebook Comment

Comment with Facebook